Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РІШЕННЯМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО ОБЛАСНУ ЦІЛЬОВУ ПРОГРАМУ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ НА 2022-2026 РОКИ

22 грудня 2021 року рішенням Сумської обласної ради 8 скликання затверджено основний документ у напрямку розвитку системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді Сумщини - Обласну цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2022-2026 роки.

В ОБЛАСТІ ПРОХОДИТЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФІЛЬМУ «ЗВ’ЯЗОК ПОКОЛІНЬ (СУМЩИНА). СЛОБОЖАНЩИНА: ЗЕМЛЯ СІВЕРЯН».

Фільм знято за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України в рамках проекту «Зв’язок поколінь» громадською організацією «Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»

Під час презентації фільму в Сумах, в молодіжному центрі «Романтика», заступник голови Сумської облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО вручив почесні грамоти та подяки голови облдержадміністрації учасникам громадської організації «Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» – продюсеру, режисеру, оператору фільму та керівникам проекту «Зв'язок поколінь».

У ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЧЕТВЕРТОГО ФІЛЬМУ «ЗВ’ЯЗОК ПОКОЛІНЬ (СУМЩИНА). СЛОБОЖАНЩИНА: ЗЕМЛЯ СІВЕРЯН»!

Громадською організацією «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області» за підтримки Міністерства молоді та спорту України  29 листопада 2021 року о 14:00 годині у м.Суми в приміщенні МЦ «Романтика» (вул. Героїв Сумщини, 3) буде проводитись презентація четвертого фільму з циклу документального відео проєкту «Зв’язок поколінь – «Зв’язок поколінь (Сумщина). СЛОБОЖАНЩИНА: ЗЕМЛЯ СІВЕРЯН».

НАЛАГОДЖЕННЯ КОНСТУРКТИВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ МІЖ СУБ’ЄКТАМИ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ – ПРІОРИТЕТ ДЕРЖАВИ

 

23-25 вересня 2021 року в м.Суми, на базі ДПОЗ СТ «Ровесник» за підтримки Міністерства молоді та спорту України відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання, учасниками якого стали 40 фахівців національно-патріотичного виховання з різних областей України.

За результатами роботи семінару-тренінгу будуть сформовані відповідні рекомендації.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Відповідно до плану роботи 14.09.2021 під головуванням заступниці голови Сумської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації (далі – рада НПВ).

До порядку денного ради НПВ було включено наступні питання:

1. Про обласну цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2022-2026 роки.

2. Про стан справ щодо національно-патріотичного виховання у закладах вищої освіти області.

НА СУМЩИНІ 28 СЕРПНЯ 2021 РОКУ ВІДБУВСЯ ЗАБІГ В ПАМ’ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!»

 

28 серпня 2021 року в м.Суми відбувся вже традиційний забіг в пам’ять про загиблих героїв України «Шаную воїнів, біжу за героїв України!».

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

За ініціативи громадськості в Сумській області, як і в багатьох областях України, третій рік поспіль з метою вшанування пам'яті загиблих героїв України проводиться забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України!». 

ПРОДОВЖУЄМО У 2021 РОЦІ ЦИКЛ ВІКТОРИН НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ТА СУЧАСНИЙ МЕТОД РОБОТИ З МОЛОДДЮ

 

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України автори Сумського історичного порталу, експерти у галузі історії, краєзнавства та національно-патріотичного виховання в цілому розробили чергову вікторину «Українська незалежність (Сумський вимір)».

24 серпня 2021 року українська нація святкує ювілейну дату – 30-річчя проголошення Верховною Радою УРСР Акту незалежності України. Цій знаменній даті присвячується вікторина. У ній особлива увага закцентована на тих історичних фактах, що засвідчують змагання за модерну українську державність на землях Сумщини.

НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ ПОКАЗ НАУКОВО-ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ «ІМЕНІ ВИГОВСЬКОГО»

Стрічку «Імені Виговського» Олега ВОЛОДКЕВИЧА презентували в конференц-залі Конгрес-центру СумДУ. Разом із поціновувачами історії та документалістики стрічку переглянув та взяв участь у презентації голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Очільник облдержадміністрації відмітив, що Сумська область має найбільшу в Україні протяжність державного кордону з Російською Федерацією. Тому для нашого регіону важливо використовувати всі можливості для виховання патріотизму у молоді, в тому числі і медійні.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

01 липня 2021 року під головуванням заступниці голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Медвідь відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації (далі – Рада НПВ).

До порядку денного засідання Ради НПВ було включено ряд важливих питань, зокрема було погоджено та взято за основу орієнтований план роботи Ради НПВ на 2021 рік. Підсумовуючи результати засідання ради НПВ, Вікторія Медвідь зазначила, що реалізація державної політики у сфері національно-патріотичного виховання потребує якісно нових підходів щодо забезпечення скоординованої діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.

ЗАПРОШУЄМО НА ДОПРЕМ’ЄРНІ ПОКАЗИ ФІЛЬМУ «ІМЕНІ ВИГОВСЬКОГО»

 

8 липня 2021 року в Сумах та 9 липня у Конотопі відбудуться допрем’єрні покази науково-документального фільму «Імені Виговського» українського режисера Олега Володкевича.

Переглянути стрічку та поспілкуватися з творчою авторською групою в м.Суми можна 8 липня 2021 року в конференц-залі Конгрес – центру СумДУ (м.Суми, вул. Покровська, 9/1), о 15:00 год.

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЕРШУ В УКРАЇНІ ДЕРЖАВНУ ЦІЛЬОВУ СОЦІАЛЬНУ ПРОГРАМУ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА ПЕРІОД ДО 2025 РОКУ

 

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив першу в Україні державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. Метою програми є  удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт (https://cutt.ly/cmamOCB.

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства.