Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРЕДСТАВНИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ «ПОКРОВА ГЕРОЇВ» НА ЛУГАНЩИНІ

Представники Сумської області взяли участь Всеукраїнській акції «Покрова Героїв», що проходила на Луганщині за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Учасники мали змогу відвідати прифронтові міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінну та Рубіжне.

У Рубіжанському міському музеї учасники Акції відвідали експозицію, присвячену подіям на Сході України, та долучились до заходу «Пам’ятні місця Луганщини, які відображають героїчну боротьбу українського народу за незалежність і територіальну цілісність України».

НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОСТІ

 

У м. Лебедин Сумської області відбувся молодіжний фестиваль творчості «З Сумщиною у серці назавжди», учасниками якого стала учнівська та студентська молодь м. Лебедин та Лебединського району.

Метою заходу стало формування у молоді патріотизму, духовних, морально-етичних цінностей, шанобливого ставлення до українського мистецтва; підтримка обдарованої, талановитої молоді; підтримка діяльності самодіяльних студентських та учнівських хореографічних колективів, вокальних гуртів.

З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ В ОБЛАСТІ ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ ПАТРІОТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

 

З нагоди відзначення Дня захисника України в області проведені різноманітні заходи патріотичного спрямування за участю представників молодіжних громадських організацій, учнівської та студентської молоді.

На території Чернеччинської сільської ради Сумської області за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання було проведено молодіжний захід військово-патріотичного спрямування.

СУМЩИНА ЗІБРАЛА ПОНАД 200 АКТИВНИХ СТУДЕНТІВ З УСІЄЇ КРАЇНИ

 

17 жовтня в м. Суми розпочато XI Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Організатори Форуму – громадські організації «Студентське братство Сумщини» та «Місто розумних», партнери проекту – Британська Рада в Україні, Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Метою проведення Форуму є створення майданчику для обміну досвідом та набуття навичок, необхідних для розвитку студентського руху в Україні. 

ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ НА 2019 РІК

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 30 березня до 23 листопада 2018 року щоденно, крім суботи та неділі з 8-00 до 17-15 години, п’ятниця з 8-00 до 16-00 години за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, ІV поверх, 65 каб., тел. (0542) 61-09-16.