Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ФІГУРИСТИ СУМЩИНИ З НАГОРОДАМИ КУБКУ УКРАЇНИ НА РОЛИКОВИХ КОВЗАНАХ

04 грудня 2021 року в м. Нікополь відбувся I етап Кубку України та всеукраїнські змагання юних фігуристів, юнаків та дівчат з фігурного катання на роликових ковзанах.

У змаганнях взяли участь майже 100 спортсменів з різних регіонів України. Команда Сумської області виборола загалом 7 золотих, 8 срібних та 3 бронзових нагород. Підготувала спортсменів тренер – Світлана КАРАВАЙ.

Довідково. Фігурне катання на роликових ковзанах – це неолімпійський вид спорту, який бере свій початок з фігурного катання на льодових ковзанах. Для катання використовуються спеціальні ролики, у яких замість переднього колеса ставиться маленьке нерухоме коліщатко або гальмо. Вони виконують ту ж функцію, що і зубчики на фігурних ковзанах. Незважаючи на загальні риси з фігурним катанням на ковзанах, катання на роликах має свої відмінності, і вважається більш складним. Дисципліни у фігурному катанні на роликах: одиночне катання (обов’язкові фігури), фрістайл (виконання стрибків і обертань), парне катання, одиночний танець, парний танець, синхронне катання, командні виступи.