Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКІ ЧЕРЛІДЕРИ З НАГОРОДАМИ КУБКУ УКРАЇНИ

04 – 05 грудня 2021 року в м. Харків відбувся XVII Кубок України з черліденгу серед дорослих, Всеукраїнські змагання "Кубок Слобожанщини" серед юніорів та юнаків.

У змаганнях взяли участь понад 1500 кращих черлідерів України з 10 областей України та міста Київ. Команда Сумської області виборола 1 золоту та 1 бронзову нагороди.

Довідково. Черліденг це - один з різновидів гімнастично-акробатичних видів спорту. Окрім змагань між групами підтримки, черліденг може бути частиною розважальної програми спортивного шоу, наприклад, виступ у перерві матчу. Також у номерах черлідерів використовуються різні вигуки та викрики, які мають бути логічні вплетені в постановку. Змагання з цього виду проходять дуже динамічно та яскраво.

Черліденг довго йшов до своєї популярності. Зародившись у США в другій половині ХІХ століття, цей вид набув широкого поширення лише в середині XX століття. Хоча й після цього групи підтримки дуже довго сприймалися як частина футбольної чи баскетбольної команди, яка має прикрасити матч, розважаючи глядачів. В Україні черліденг на офіційному рівні, входить до складу неолімпійських видів спорту.