Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ОБЛАСТІ ПРОХОДИТЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФІЛЬМУ «ЗВ’ЯЗОК ПОКОЛІНЬ (СУМЩИНА). СЛОБОЖАНЩИНА: ЗЕМЛЯ СІВЕРЯН».

Фільм знято за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України в рамках проекту «Зв’язок поколінь» громадською організацією «Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»

Під час презентації фільму в Сумах, в молодіжному центрі «Романтика», заступник голови Сумської облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО вручив почесні грамоти та подяки голови облдержадміністрації учасникам громадської організації «Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» – продюсеру, режисеру, оператору фільму та керівникам проекту «Зв'язок поколінь».

«Так уже сталося, що Україна, в тому числі й Сумщина, завжди знаходилися на перехресті тих чи інших історичних подій. І ці події, в першу чергу, були пов’язані з боротьбою нашого народу за свободу. Ми ніколи не підкорялись ворогам, загарбникам нашої землі, – зазначив Вячеслав Печененко. – І сьогодні ми теж продовжуємо боротьбу за свободу і незалежність. Я хочу подякувати авторам та сценаристам, які зняли фільм про наших сучасних героїв. Я вірю в те, що наступним фільмом у рамках проекту «Зв'язок поколінь» стане стрічка про нашу перемогу, про звільнення наших земель».

Проект Зв’язок поколінь» складається з циклу фільмів про героїв українсько-російської війни, їх рідні міста і села.  «Зв’язок поколінь (Сумщина). СЛОБОЖАНЩИНА: ЗЕМЛЯ СІВЕРЯН» – четвертий фільм з циклу документального відеопроекту «Зв’язок поколінь».

Фільм заснований на реальних спогадах сучасних героїв, які пройшли тернистими шляхами Майдану, горнило війни, втратили найдорожчих людей, але не здалися. Тому що кожен із них є нащадком воїнів-козаків, героєм, патріотом.

Коли сучасного воїна запитують: «За що ти воюєш?» Найпоширеніша відповідь: «За рідну землю». А що значить рідна земля? Чому наш благословенний край з покоління в покоління народжує героїв? Відповідям на ці питання присвячується фільм.