е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКІ АТЛЕТИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

7-8 липня у  Бахмуті (Донецька область) проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, з якого сумські атлети привезли 6 медалей.

Чемпіонами країни стали Іван Поваляшко у метанні диска, Михайло Тютюнників - у бігу на 400 м та Анастасія Шишняк - у бігу на 200 м.

Бронзові нагороди у дискобола Дмитра Олексенка, Федора Савостяна - у бігу на 400 м та Анастасії Шишняк - у  спринті на 100 м.

У загальному заліку сумські атлети посіли сьоме місце.

ФЕСТИВАЛЬ РІЗЬБЯРСТВА ЗІБРАВ БАГАТО ТАЛАНОВИТИХ МАЙСТРІВ НА ГЛУХІВЩИНІ

З 4 по 8 липня цього року в Глухові проходило  свято народних талантів України - фестиваль різьбярства Глухів 2018, куди з'їхалися майстри зі всієї України.

Участь у фестивалі приймали  знані майстри різьбярства – це скульптор і художник, директор дитячої студії «Дідова борода», музикант та учасник фольклорного гурту «Йорий Клоц» Антон Вогнедар Лубій.

Продемонстрував свою майстерність Руслан Найда – скульптор, письменник, громадський діяч та голова громадської організації «Етнічні козаки Придніпров’я»

«ЗОЛОТО» ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ТЕНІСУ

29.06-07.07.2018 на кортах ТК «Campa» у місті Буча (Київська область) відбувся Чемпіонат України з тенісу серед спортсменів до 18 років.

Спортсмени з усіх регіонів України виборювали перемогу у одиночному та парному розрядах. Сумську область у змаганнях  представляла вихованка МСК «Тенісна Академія» м.Суми Пархоменко Анна, яка стала переможцем чемпіонату у особистому та парному розряді.

СУМСЬКІ БОРЦІ ВИБОРОЛИ МЕДАЛІ КУБКУ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

З 5 по 6 липня у Хмельницькому проходив Кубок України з вільної боротьби, на якому сумські борці вибороли чотири нагороди.

Переможцем у ваговій категорії до 125 кг став Олександр Колдовський, Дмитро Ткаченко  посів друге місце у в/к до 79 кг, а Ігор Єрофєєв (в / к до 70 кг) та Дмитро Стріженок (в / к до 74 кг) здобули бронзові нагороди.

У загальному заліку команда Сумської області посіла друге місце.

Варто відзначити, що динамівець Ігор Єрофєєв, виконав на цих змаганнях норматив майстра спорту України.

ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТИЙ ЛІТНІЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З БІАТЛОНУ

04-08 липня 2018 року на базі НСБ «Динамо» проходив відкритий літній чемпіонат області з біатлону. У змаганнях взяло участь більше 120 спортсменів з міст Глухів, Ромни, Суми, Краснопільського та Білопільського районів.

Переможці змагань були нагородженні грамотами та медалями управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

«ВРОЖАЙ» МЕДАЛЕЙ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ СЕРЕД ЮНАКІВ

У місті Докси (Чехія) 30 червня – 4 липня відбувся чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків. У складі національної збірної команди України виступали представники Сумщини, які знову показали, що вони кращі в світі.

Дмитро Денисенко став чемпіоном світу у особистому та командному заліку серед юнаків до 16 років, також у нього ще два особистих «срібла». Єгор Редька та Костянтин Петренко - чемпіонами світу у командному заліку серед юнаків до 14 років. Софія Дорда, Ольга Новак та Карина Прянішнікова вибороли срібні нагороди у командному заліку.