Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ІНТЕНСИВ УСПІШНОГО ЖИТТЯ «LIFE MANAGER»

22 квітня у Конгрес-центрі СумДУ відбувся інтенсив успішного життя «Life Manager», створений громадською організацією «Платформа молодіжного розвитку». Захід пройшов за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

«Life Manager» відвідали близько 100 осіб студентської та працюючої молоді. Організатори мотивували слухачів бути активними під час інтенсивну, тому нагородили подарунком найактивнішу слухачку. Шестигодинний захід пройшов успішно, про що можна судити із схвальних відгуків учасників.

ПРОВЕДЕНО МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ»

З метою формування у дітей та молоді навичок здорового способу життя та виховання відповідальності за власне здоров’я з 19 по 22 квітня 2018 року в м.Суми на базі Сумського державного педагогічного університету  імені А.С. Макаренка спільно з Сумською обласною федерацією сумо, клубом «Чемпіон» проведено молодіжний фестиваль «В здоровому тілі – здоровий дух», учасниками якого стали близько 100  учасників.

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОДА ДОЛУЧИЛОСЯ ДО АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

 

20 та 21 квітня поточного року колектив  управління молоді та спорту Сумської ОДА долучилося до акції «За чисте довкілля» долучився до акції «За чисте довкілля». Так, в рамках акції, було прибрано частину території по вулиці Першотравнева, а також ділянку лісового масиву біля кладовища в урочище Баранівка.

Разом з іншими працівниками апарату та структурних підрозділів СОДА, управління взяло участь у загальноміській толоці, забезпечивши прибирання сміття, залишків сухого листя та дерев.

ПРОЕКТ «КОЗАЦЬКА СЛАВА СУМЩИНИ»

Глухів - одне з найдавніших міст України, першу згадку про яке знаходимо у літописі початку ХІІ століття. У різні час місто було частиною Київської Русі, знаходилося під протекторатом Литви, входило до складу Московської держави, пізніше Речі Посполитої.

Але найбільш цікавим для юних дослідників є козацький період історії міста Глухів. Під час Хмельниччини Глухів був сотенним містом Ніжинського полку. Але найбільшої слави Глухів здобув, коли з 1708 по 1764 рік був останньою столицею Гетьманщини.

ШКОЛА ПАТРІОТІВ 2018

З 28 по 30 квітня в лісах неподалік села Білиця відбудеться триденний похід для молоді Ямпільського району в рамках проекту Ямпільської районної молодіжної організації «Патріотична Молодь Ямпільщини» «Школа патріотів 2018»

З 28 по 30 квітня в лісах неподалік села Білиця відбудеться триденний похід для молоді Ямпільського району в рамках проекту Ямпільської районної молодіжної організації «Патріотична Молодь Ямпільщини» «Школа патріотів 2018» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Сорок юних ямпільчан візьмуть участь у воєнізованій грі, для них будуть проведені заняття з військово - тактичної підготовки, гра Лазертаг, зустрічі з волонтерами та учасниками антитерористичної операції на сході України.

СТАРТУЄ ТЕЛЕПРОЕКТ "СВІДОМА МОЛОДЬ СУМЩИНИ"

Спецкор спільно з Відіконом, управлінням молоді та спорту Сумської ОДА та центром розвитку місцевого самоврядування починають спільний телепроект "Свідома молодь Сумщини".

Усіх, кому небайдуже, що відбувається в країні та в нашій області, хто хоче і знає як робити зміни, запрошуємо!

Спецкор спільно з Відіконом, управлінням молоді та спорту Сумської ОДА та центром розвитку місцевого самоврядування починають спільний телепроект "Свідома молодь Сумщини".