Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» та протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 скасовується до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян. Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин з 12 березня 2020 року. На період карантину просимо уникати, за можливості, особистого відвідування органів державної влади.

ЗАПРОШУЄМО НА ДРУГИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КАНТРІ-КРОСУ ДЛЯ КВАДРОЦИКЛІВ

 

13 березня 2021 року в смт. Краснопілля Сумської області має відбутися 2-й етап чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів. Якщо ви хочете яскраво провести зиму, зустріти весну, відзначити Масляну і при цьому отримати заряд драйву й адреналіну – це буде саме те місце.

Запрошуємо взяти участь та підтримати спортсменів, насолодитися неймовірними гонками по пересічній місцевості на 2-му етапі чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів.

Відкрита реєстрація для спортсменів та учасників  - https://www.logos-sport.com.ua/novyny/zakhody/druhyi-etap-chempionatu-ukrainy-z-kantri-krosu-2021/

СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ ТА ВИПУСКНИКИ ВИЩИХ НАВЧАЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЄКТІ «EU STUDY DAYS» ВІД ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС В УКРАЇНІ

Представництво Європейського Союзу в Україні запускає освітній проект «EU Study Days», що відбудеться у період із березня до червня 2021 року.  Інформацію про відбір учасників проекту було нещодавно опубліковано за посиланням https://bit.ly/3aw9CwQ.

Проект спрямований на студентів, аспірантів і випускників вищих навчальних закладів України

ДО СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРAЦІЇ БУДУТЬ ВНЕСЕНІ ЗМІНИ 2021

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 162-ОД «Про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації», ураховуючи структурні та кадрові зміни, що відбулися, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації готує зміни до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації (далі - координаційна рада НПВ).

Якщо Ви маєте пропозицію щодо кандидатури для включення у склад обласної координаційної ради НПВ (або виключення когось із діючих членів ради), просимо надати до 16 лютого 2021 року свої аргументовані пропозиції електронною поштою на адресу:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТИЙ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ НА 2021 РІК

9 та 11 грудня 2020 року відбудеться другий етап обласних конкурсів проєктів на 2021 рік, розроблених інститутами громадянського суспільства – відкритий захист проєктних пропозицій.

09 грудня 2020 року  о 10:00 год. та 11 грудня о 13:00 год. в приміщенні Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська 9/1, ауд. 102) відбудеться відкритий захист конкурсних пропозицій обласних конкурсів з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, для реалізації яких надаватиметься підтримка у 2021 році.  

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ В АПАРАТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ У 2021 РОЦІ

 

Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради 2021 року від Громадської організації «Ліга інтернів» та Верховної Ради України. Дедлайн подачі заявок — до 15 листопада 2020 року.

З більш детальною інформацією щодо умов та порядку проведення конкурсного відбору, переліку необхідних документів та строків їх подання можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/2HaUvhc

Посилання на анкету: https://bit.ly/2IvCNFO

В ОБЛАСТІ ПРОВОДИТЬСЯ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ДОСТУПУ МОЛОДІ ДО ПРАВ ЛЮДИНИ В УМОВАХ COVID-19

Громадською організацією «Центр євроініціатив» спільно з Європейським молодіжним фондом за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації у рамках проєкту «Підвищення обізнаності з правами людини у молодіжній сфері у відповідь на COVID-19 у Сумській області» проводиться опитування щодо доступу молоді до прав людини в умовах COVID-19 в Сумській області.

Опитування проводиться серед молодіжних працівників/працівниць та тих, хто працює з молоддю у Сумській області та молоддю з Сумської області.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ОНЛАЙН ЗМАГАННЯХ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ВЕТЕРАНІВ

Реєстрація на перші онлайн змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів - Ігри Нескорених 2.0. стартувала!

✅Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

✅Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. триватиме до 31 жовтня 2020 року

✅Змагання відбуватимуться за місцем проживання учасників, в час та день, які зручні учаснику у період з 01 по 22 листопада 2020 року

ТРИВАЄ ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТУ ОБЛАСНОЇ ЦІЛЬОВОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ СУМЩИНИ» НА 2021-2025 РОКИ!!!

У вівторок 13 жовтня, о 17:00 відбудеться онлайн публічна консультація «Залучення молоді до розробки молодіжної програми», яку організовує Сумська обласна державна адміністрація у співпраці з Центром “Ейдос”.

Під час публічної консультації будуть обговорені наступні питання:- Чи потрібна області молодіжна рада?- Чи зможе і чи повинна вона впливати на формування молодіжної програми?- Які механізми підтримки молодіжних ініціатив вам відомі і які варто включити в молодіжну програму?- Чи потрібні молоді молодіжні центри?- Чи знаєте Ви як і яку підтримку Ви можете отримати на свої ідеї?Реєстрація на публічну консультацію за посиланням:https://forms.gle/7hVjQHPPCHDyVMm76

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА СОЦІАЛЬНО-ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ З ПРИБИРАННЯ ЗЕЛЕНИХ ЗОН ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!»

 

19 вересня 2020 року за ініціативи громадської організації «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» відбудеться щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine»  – це громадська організація, яка реалізовує міжнародні, всеукраїнські та регіональні проєкти. Діє у 24 областях України. За 5 років існування об’єднала  понад 1,5 млн. учасників нашої країни.

05 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ У М. СУМИ ВІДБУДУТЬСЯ УСТАНОВЧІ ЗБОРИ З ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Повідомляємо, що 05 листопада 2020 року у м. Суми відбудуться установчі збори з формування складу молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації, під час яких будуть вирішуватися організаційні питання, обиратиметься склад та затверджуватиметься положення нового обласного молодіжного консультативно-дорадчого органу. Інформація щодо місця, часу та формату проведення установчих зборів буде повідомлена додатково.