Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОДА РОЗПОЧИНАЄ ФОРМУВАННЯ КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ ЗА ПРІОРИТЕТАМИ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Починаючи з 2016 року, з метою підтримки якомога більшої кількості молодіжних ідей та заходів по всій області, управління молоді та спорту Сумської ОДА пропонує молодіжним активістам подавати свої пропозиції до календарного плану заходів у галузі молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Пропозиції приймаються до 25 січня 2021 року включно у вигляді заповнених онлайн-анкет за посиланнями:

  1. НПВ: https://forms.gle/EDRKYn1Tbd8yTG7dA
  2. МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА: https://forms.gle/P1i8kXmKWC1kobyB9

Всі деталі формування пропозицій викладені в анкетах.

АЛЕ! ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: з метою підтримки та реалізації у 2021 році максимальної кількості ідей молоді, але при цьому передбачаючи можливість впливу карантинних обмежень та, в першу чергу, піклуючись про здоров'я та життя  організаторів та учасників заходів, управління просить максимально ураховувати  протиепідеміологічні заходи, та розробляти пропозиції у такому вигляді, щоб вони дозволяли реалізувати ідею (захід) з урахуванням карантинних вимог!

Також, інновацією цього року є те, що свою пропозицію необхідно узгоджувати або з представниками молодіжних спільнот громад, або з членами відповідних консультативно-дорадчих органів.