Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ, НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ: ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЦИХ НАПРЯМКІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

Сьогодні в онлайн режимі відбувся обласний семінар-консультація з питань реалізації в умовах децентралізації державної молодіжної політики, фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання.

Учасниками семінару стали заступники голів, керівники та спеціалісти структурних підрозділів районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських, сільських та селищних рад територіальних громад, а також представники комунальних установ та інститутів громадянського суспільства.

Програма заходу передбачала презентацію та обговорення наступник питань:

1)  про перспективи розвитку в області фізичної культури та спорту;

2)  регіональна програма молодіжного житлового кредитування. Можливості щодо співпраці: можливості для співпраці та реалізації на території громад області;

3) молодіжна політика та національно-патріотичне виховання Сумщини, обласний рівень, точки дотику.

В контексті 3 питання було озвучено механізми та можливості для підтримки молодіжних ініціатив за рахунок ресурсів обласного бюджету, а також озвучені варіанти впровадження цих механізмів на місцевому рівні.

Зокрема, мова йшла про розвиток наметового таборування, вуличних культур та неформальних видів спорту, військово-патріотичного виховання, а також активного розвитку та впровадження навчальної програми «Молодіжний працівник».