Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

16-19 грудня у місті Бровари відбулися чемпіонат України з грепплінгу та чемпіонат України з панкратіону, які проходили з дотриманням усіх карантинних вимог. Команда Сумської області виборола на змаганнях 30 медалей, із них 10 золотих, 7 срібних та 13 бронзових.

Довідково. Грепплінг – це (від англ. grapple, зчеплення, (абордажний) крюк, боротьба (на короткій дистанції)) — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена.

Панкратіон (грец. pan ''усе''; грец. kratos ''сила, міць'') – це один з давніх видів єдиноборства, яке поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою. Один з олімпійських видів єдиноборств, який міг закінчитися смертю одного з учасників.