Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ З НАГОРОДАМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

 

13 - 18 березня 2019 року в с.Яворів (Львівська обл.) проходив чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. В перший день спортсмени змагалися в індивідуальній гонці. Серед юніорів 2 місце завоював Євген Івченко, серед юніорок кращою стала глухівчанка Тетяна Продан – 4 місце.

У класичній естафеті  серед юніорів 1 місце - Богдан Цимбал, Володимир Кошман, Дмитро Грущак та Євген Івченко, серед юніорок  3 місце - Вікторія Єрмакова, Катерина Свинаренко і Ганна Ситник.

У гонці переслідування серед юніорів – 2 місце посів Євген Івченко, серед юніорок –  2 місце Тетяна Продан.

ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З БІАТЛОНУ

 

За результатами змагань чемпіонату світу з біатлону, що завершився у місті Остерсунді (Швеція), збірна команда України посіла п’яте загальнокомандне місце.

Другу нагороду чемпіонату світу 2019 виборола жіноча збірна України у  естафеті у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Віти та Валі Семеренко. У складній боротьбі 16 березня 2019 року наші спортсменки випередили багатьох суперниць. Це восьма нагорода жіночої збірної в класичній естафеті на чемпіонатах світу. Українки підіймались на п’єдестал пошани у 1996, 2000, 2001, 2003, 2008, 2013, 2017 роках.

СУМСЬКІ БІАТЛОНІСТИ З БРОНЗОВИМИ МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

12 березня 2019 року у м.Сколе (навчально-спортивна база «Тисовець», Львівська обл.) завершився чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат пам’яті Б.Зоріна.

Збірні команди областей змагалися у змішаних естафетах.

Серед юнаків та дівчат: 1 місце  - Тернопільська обл.; 2 місце – Чернігівська обл.; 3 місце – Сумська обл. (Тетяна Продан, Ксенія Кравченко, Богдан Потапенко,   Владислав Чихар).

СУМСЬКІ БІАТЛОНІСТИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

08 березня 2019 року в м.Сколе (Львівська обл.) розпочався чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат пам’яті Б.Зоріна.

У гонках з массовим стартом сумчани взяли три медалі. Чемпіоном серед старших юнаків став Володимир Кошман. Третім був  - Дмитро Грущак. Серед старших дівчат «бронзу» завоювала Анастасія Дідоренко.

В естафетах серед старших юнаків «золото» взяли Володимир Кошман, Олександр Родітєлєв і Дмитро Грущак. Серед старших дівчат «срібло» на рахунку Анастасії Дідоренко, Катерини Свинаренко і Дар’ї Свірідової. У середніх дівчат – «бронза» у Аліни Єрьоменко, Поліни Мілюти і Ксенії Кравченко.

9 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ В ТЦ «МАНУФАКТУРА» ПРОВЕДЕНО МЕГА ДРАЙВОВИЙ ЗАХІД - МОЛОДІЖНУ ФІТНЕС-ПРОГРАМУ «SPRING ZUMBA PARTY»

 

Спільно з громадською організацією «Асоціація психологічного здоров'я та профілактики самогубств» та досвідченими тренерами Зумба – фітнес, які створили вибухову атмосферу драйву та позитиву,  ми зустрічали весну запальними танцями.

Отримати заряд бадьорості і чудовий настрій могли всі поціновувачі активного та здорового способу життя, крім того, методика проведення спортивного тренування – це не тільки ефективний спосіб поліпшення фізичного здоров’я, а й чудова можливість позитивно та змістовно провести вільний час.

РОЗПОЧИНАЄМО ПРОЕКТ «СТВОРИ СВІЙ ТЕАТР»

За підтримки обласного управління молоді та спорту в березні 2019 року в Сумах пройде освітньо-мистецький театральний проект «Створи свій театр».

У його рамках відбудуться майстер-класи, лекції та дискусій із кращими представниками недержавних театрів України. Захід пройде у партнерстві з Національною спілкою театральних діячів України, члени якої проведуть семінар з театрального менеджменту «Недержавні театри: право, маркетинг, можливості».