Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ ПРОЕКТ, ІНІЦІЙОВАНИЙ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРОМ ЗЕЛЕНСЬКИМ, «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ оглянув спортивний майданчик у парку «Зірка» в Шосткинській територіальній громаді. Локація повністю готова до відкриття

За словами голови облдержадміністрації, соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», ініційований Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, набирає на Сумщині обертів.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ У ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ ІГОР ХХХІІ ОЛІМПІАДИ ЗАПРОШУЮТЬ ПІДТРИМАТИ НАШИХ СПОРТСМЕНІВ

23 липня у м. Суми буде проведений спортивно-масовий захід, присвячений церемонії підняття прапорів України та Національного олімпійського комітету з нагоди відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади, що відбудуться у період з 23 липня до 8 серпня у місті Токіо (Японія)

У рамках проведення заходу о 13.00 стартує легкоатлетичний пробіг за маршрутом: площа Незалежності, 2 – вул. Соборна – Театральна площа.

На Театральній площі о 13.15 розпочнуться інші урочисті заходи.

НА СУМЩИНІ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» РОЗПОЧАЛИ ЗВОДИТИ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС H2O-MAXI

Цьогоріч у різних областях України за програмою Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «25 спортивних магнітів» коштом субвенції будуть профінансовані 11 спортивних об’єктів, в тому числі, один – в Тростянецькій громаді на Сумщині – мультифункціональний спортивний комплекс H2O-Maxi

Станом на сьогодні триває зняття родючого шару грунту і підготовка майданчика (вирівнювання) для влаштування котловану. Потрібно вивезти 13410 м3 грунту.

СУМСЬКІ ПЛЯЖНИЦІ ЗІ «СРІБЛОМ» ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

 

18 липня 2021 року у місті Нова Каховка завершився чемпіонат України з пляжного волейболу серед спортсменів до 18 років, у якому взяли учать 40 пар, утому числі 2 сумські. 

Кращими серед наших стали представниці ЦОП
з волейболу пляжного Катерина УДОВЕНКО та Єлизавета ТАРАСЕНКО, які здобули срібну медаль.

СУМСЬКІ ЛУЧНИКИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА СЕРЕД КАДЕТІВ

 

У період з 13 до 17 липня 2021 року у м. Чернігів відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів 2004-2006, кадетів 2007 року народження і молодших.

За результатами змагань Єгор ЛЕОНЕНКО (ДЮСШ «Спартаківець») серед старших кадетів  здобув «золото» в індивідуальному розряді.

У старших кадеток Дар’я КОВАЛЬ (КДЮСШ «Динамо»), виборола «золото».

У міксті Єгор ЛЕОНЕНКО та Дар’я КОВАЛЬ здобули бронзову медаль. Ще одну «бронзу» здобули кадети Богдан ІЛЬЇН (ДЮСШ «Спартаківець»), Сергій БАСОВ (КДЮСШ «Динамо») та Єгор ЛЕОНЕНКО у команді.

СУМСЬКІ ЛУЧНИКИ З МЕДАЛЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ «КУБОК СІВЕРЩИНИ» ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

 

10-13 липня 2021 року у м. Чернігів відбулися Всеукраїнські змагання «Кубок Сіверщини» зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів, у яких взяли участь близько 100 спортсменів з 10 областей України.

У змаганнях серед кадетів та юніорів вихованці тренерів-викладачів Родіонова С.В. та Родіонової Н.В. вибороли 5 медалей.