Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНИЙ 14-Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЄКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

Стартує проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України.

СУМСЬКІ «МИСЛИВЦІ НА ЛИС» ЗІ ЗДОБУТКАМИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

15-18 жовтня 2020 року у м. Святогірськ Донецької області відбувся чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування (дорослі, юніори, юнаки).Представники Сумської області стали переможцями та призерами в різних вікових категоріях: Єгор Редька - 3 золоті, 1 срібна; Олена Редька - 1 золота, 1 срібна; Остап Дереколенко - 1 золота, 1 срібна; Анастасія Ковтун - 1 бронза. Максим Редька - 1 срібна, 3 бронзи. Тренер спортсменів Максим Редька.

ТРИВАЄ НАБІР РЕГІОНАЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «МОЛОДІЖНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ»

Міністерством молоді та спорту України спільно з Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України з 2017 року проводиться національний конкурс «Молодіжна столиця України».

З метою промоції зазначеного конкурсу в регіонах України до 27 жовтня 2020 року триває набір регіональних координаторів. Традиційно в рамках конкурсу буде відібрано по 2 координатори з кожної області України. Для того, щоб стати регіональним координатором необхідно до 27 жовтня 2020 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/zPbyhSjZcw8kECps6

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ 2020»

Благодійним фондом родини Богдана Гаврилишина розпочато Програму «Молодь змінить Україну», яка створена для молодих, патріотичних, відповідальних українців, що пов’язують своє майбутнє із Україною, прагнуть позитивних змін, потребують додаткових знань та досвіду.

Це програма для молодих людей віком від 20 до 35 років, які є державними службовцями, представниками соціального бізнесу, місцевого самоврядування, громадських організацій та медіа. 
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2EScBnw

ТРИВАЄ ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТУ ОБЛАСНОЇ ЦІЛЬОВОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ СУМЩИНИ» НА 2021-2025 РОКИ!

У вівторок 13 жовтня, о 17:00 відбудеться онлайн публічна консультація «Залучення молоді до розробки молодіжної програми», яку організовує Сумська обласна державна адміністрація у співпраці з Центром “Ейдос”.

Під час публічної консультації будуть обговорені наступні питання:- Чи потрібна області молодіжна рада?- Чи зможе і чи повинна вона впливати на формування молодіжної програми?- Які механізми підтримки молодіжних ініціатив вам відомі і які варто включити в молодіжну програму?- Чи потрібні молоді молодіжні центри?- Чи знаєте Ви як і яку підтримку Ви можете отримати на свої ідеї?Реєстрація на публічну консультацію за посиланням:https://forms.gle/7hVjQHPPCHDyVMm76

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ

 

З 22 до 26 вересня 2020 року у місті Чернігів проходив чемпіонат України з літнього біатлону. 

Розпочалися змагання спринтом. Серед чоловіків кращим серед сумчан став Богдан Цимбал, здобувши «срібло», повторивши свій результат  у гонці переслідування. У жіночій гонці глухівчанка Анна Кривонос посіла третє місце. У заключний день змагань відбулася змішана естафетна гонка. Переможцем в цій естафеті стала команда Тернопільської області. «Срібло» літнього чемпіонату з біатлону в змішаній естафеті здобула наша команда Сумської області, «бронза» дісталася команді Чернігівської області.